У Брюсселі проходить маніфестація на підтримку безвізу України

У Брюсселі пройшла маніфестація на підтримку якнайшвидшого рішення Євросоюзу скасувати візові вимоги для українських та грузинських громадян
Depo.Влада
4 червня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua
Як передає Depo.ua, про це повідомляє "Укрінформ".

Акція, організована активістами Форуму громадянського суспільства "Східного партнерства", відбулася у суботу у Європейському кварталі бельгійської столиці перед будівлями керівних інституцій ЄС. 

"Форум громадянського суспільства "Східного партнерства" розпочинає кампанію #visafree для України та Грузії. Безвізовий режим для України та Грузії повинен бути запроваджений, адже усі технічні критерії вже виконані. Ці країни не несуть жодної загрози для ЄС у проблемі міграційної кризи", - наголосили організатори акції.

"Нині настав час для виявлення солідарності ЄС з Україною та Грузією через скасування візових вимог. В іншому випадку буде підірваний рівень довіри в українському і грузинському суспільствах до Євросоюзу, що матиме негативний вплив на проведення подальших важливих реформ", - переконані громадські активісти від України та Грузії у "Східному партнерстві".

Раніше у ЗМІ писали, що у законодавчій пропозиції Європарламенту Єврокомісія пропонує надати Україні безвізовий режим у 2017 році.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада