У Брюсселі проходить маніфестація на підтримку безвізу України

У Брюсселі пройшла маніфестація на підтримку якнайшвидшого рішення Євросоюзу скасувати візові вимоги для українських та грузинських громадян
Як передає Depo.ua, про це повідомляє "Укрінформ".

Акція, організована активістами Форуму громадянського суспільства "Східного партнерства", відбулася у суботу у Європейському кварталі бельгійської столиці перед будівлями керівних інституцій ЄС. 

"Форум громадянського суспільства "Східного партнерства" розпочинає кампанію #visafree для України та Грузії. Безвізовий режим для України та Грузії повинен бути запроваджений, адже усі технічні критерії вже виконані. Ці країни не несуть жодної загрози для ЄС у проблемі міграційної кризи", - наголосили організатори акції.

"Нині настав час для виявлення солідарності ЄС з Україною та Грузією через скасування візових вимог. В іншому випадку буде підірваний рівень довіри в українському і грузинському суспільствах до Євросоюзу, що матиме негативний вплив на проведення подальших важливих реформ", - переконані громадські активісти від України та Грузії у "Східному партнерстві".

Раніше у ЗМІ писали, що у законодавчій пропозиції Європарламенту Єврокомісія пропонує надати Україні безвізовий режим у 2017 році.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада