У Британії озвучили основну проблему України на шляху до НАТО

Міноборони та Генштаб України в умовах війни на Донбасі повинні збалансувати зусилля в проведенні необхідних реформ на шляху до НАТО
Depo.Влада
12 листопада 2015 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "5 каналу" сказала аташе з питань оборони при посольстві Великобританії Керен МакТір, передає depo.ua.

"Для того, щоб стати членом НАТО, Україна повинна досягти певних стандартів, технологічних стандартів за рівнем тренування, оперативних можливостей. Це ціла система для майбутніх членів НАТО, щоб підготувати їх до членства в НАТО. Я думаю, що Україна готова до цього вже сьогодні , але моя думка, і це потрібно українцям, як я вже це сказала - Україна готова вступити в НАТО вже сьогодні. Я бачу прагнення, і наскільки я знаю ваші Збройні сили і Міністерство оборони, вони прагнуть розвиватися", - сказала МакТір.

Вона повідомила, що з українською стороною було багато розмов про стандарти НАТО і їх втіленні, що є ключовим питанням.

"На мою думку, основна проблема, з якою стикаються Збройні сили і Міністерство оборони, - це факт, що вони повинні збалансувати зусилля, зосереджені на процесі реформування", - сказала МакТір, зауваживши, що реформування має проходити в умовах, коли на сході країни йде війна.

"Ми на Заході не повинні недооцінювати те, як складно досягти прогресу в реформах, які продовжують вводитися, і яка складна операція проходить в Донбасі. Я вважаю, що питання збалансованості сил є основною проблемою на сьогоднішній день", - вважає аташе з питань оборони при посольстві Великобританії.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко переконаний, що Україні потрібно щонайменше шість-сім років, аби відповідати низці вимог для можливого вступу в НАТО.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада