У БПП вважають, що збирати Раду лише заради Чауса недоцільно

Проводити позачергове засідання парламенту для розгляду питання про надання згоди на затримання та арешт судді Чауса недоцільно
Depo.Влада
16 серпня 2016 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявив нардеп від БПП Володимир Арешонков, передає depo.ua.

"По одному тільки цьому питанню збирати засідання Верховної Ради, можливо, і недоцільно. Зараз ми все одно підемо за процедурою і це займе певний час, тому я думаю, що воно підійде як раз до початку наступної сесії", - сказав парламентарій.

Він також додав, що профільний комітет документи щодо судді-корупціонера ще не надійшли.

"В комітет з питань регламенту, як профільний комітет, подання ще не надійшло. За процедурою, що буде: 5 днів, коли голова ВР направляє нам матеріали для розгляду та направляє на людину, на яку є уявлення, для отримання пояснень, в даному випадку це суддя. Є 5 днів для того, щоб ми отримали пояснення від даної особи. Після цього ми проводимо засідання комітету... Цей тиждень піде на цю процедуру, на наступному тижні ми готові зібратися, як тільки всі матеріали будуть готові", - пояснив він.

"Засідання комітету може відбутися або наприкінці цього тижня, або на початку наступного. Якщо подання внесено відповідно до законодавства, ми розглядаємо і даємо свою згоду на розгляд у сесійній залі. Ми свою роботу зробимо вчасно", - підкреслив депутат.

Нагадаємо, що 9 серпня детективи НАБУ затримали суддю Дніпровського районного суду міста Києва за отримання хабара в розмірі 150 тис. дол у банці. Згодом стало відомо, що ним виявився знаменитий суддя Микола Чаус, який наприкінці 2014 року розглядав справу лідера УКРОПу Геннадія Корбана. Однак суддя скористався недоторканністю, яку може зняти лише Верховна Рада, і втік.

11 серпня Чаус не з'явився на допит до НАБУ

Верховна Рада може розглянути позбавлення недоторканності судді Миколи Чауса 6 вересня, під час відкриття нової сесії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада