У БПП відреагували на арешт Корбана

Затримання голови партії УКРОП Геннадія Корбана не має ніякого стосунку до політики і не пов'язане з місцевими виборами
Depo.Влада
1 листопада 2015 12:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У нас завжди, коли у правоохоронних органів є претензії до політиків за статтями Кримінального кодексу, які не стосуються ні політики, ні політичної діяльності, відразу йдуть звинувачення, що це переслідування за політичну діяльність", - сказав Кононенко.

При цьому він зазначив, що правоохоронні органи мають "займатися своїми справами незалежно від виборів або часу: після або до виборів".

"Для цього їх наймало суспільство. І тим більше, що виклики у суспільстві зараз такі, що суспільство хоче бачити і боротьбу з корупцією, суспільство хоче бачити і роззброєння незаконних бандформувань. Суспільство хоче бачити безпеку на вулицях ", - підкреслив заступник голови фракції БПП.

Нагадаємо, лідер партії УКРОП Геннадій Корбан був затриманий 31 жовтня в себе вдома, звідки його доправили на допит в ГПУ. 

Сьогодні в УКРОПі заявили, що у політика діагносували інфаркт.

За даними партії, Корбану висунуто підозру за трьома статтями Кримінального Кодексу України: ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна), ч.1. ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст.255 (створення організованої злочинної організації). 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.