У БПП пояснили, навіщо Порошенкові офшори

Через створення офшорних рахунків президент Петро Порошенко міг спробувати продати свою компанію Roshen "хоч якимось чином"
Depo.Влада
4 квітня 2016 05:32
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв.

"Але з досвіду залучення інвесторів в українські реалії, мушу зауважити, що означає була реальна спроба продати Roshen хоч якимось чином, адже "лобового" покупця в умовах прямої військової агресії в 2014-15 знайти було важко", - висловив думку депутат.

Ар'єв не виключає, що "злив" проти Порошенка могла організувати Росія, оскільки йому самому корупційні скандали не зашкодять.

"Серед всіх фігурантів масового зливу є тільки один, кому від цього на своєму внутрішньому інформпросторі ні холодно, ні жарко. Тому, Пєсков може йти спати, хоча щось мені підказує - він навіть не напружувався. Але мені шкода. Після анонсів очікував більшого", - написав Ар'єв.

Раніше журналісти повідомили, що Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада