У БПП порівняли Саакашвілі з "Мішкою Япончиком" і звинуватили в підкупі чиновників

У команді голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі грузинські чиновники беруть "брудні гроші"
Depo.Влада
23 грудня 2015 10:41
ФОТО: depo.ua

Про це з трибуни парламенту заявив член депутатської фракції "Блок Петра Порошенка", мажоритарник з Одещини Дмитро Голубов, передає depo.ua.

"Сьогодні грузинські реформатори починають нову практику брудних надбавок чиновникам. Грузинське хакерське угрупування "Хінкалії" з’ясувало, що щомісяця чорні надбавки отримують близько 70 чиновників. Зарплати від 442 доларів до 2347 доларів щомісяця отримують лояльні грузинській команді чиновники. Сьогодні стало відомо більше, що загальна сума виплат порядка 80 тис. доларів. Це десятий ешелон чиновників. А що перший ешелон? Сакварелідзе, Лорткіпанідзе, Чіндаладзе. Звідки у реформаторів 80 тис. доларів? Це банальне ухиляння від сплати подаків і корупція. Ці гроші роздаються в адміністративному центрі", - запевняє Голубов.

Він пообіцяв передати сьогодні список всіх прізвищ чиновників, які "взяли брудні гроші". Нардеп продемонстрував лист з якогось благодійного фонду з проханням надати кошти в мільйони гривень.

"Мішка Грузинчик продовує справу Мішки Япончика (відомого одеського крадія початку XX ст.). І справа держави ліквідувати цю банду з депортацією на батьківщину", – стверджує Гобулов.

Нагадаємо, що сьогодні Михайло Саакашвілі планує взяти участь в антикорупційному форму у Києві о 17:00

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада