У БПП планують усунути Кличка від керівництва партією

Міський голова Києва Віталій Кличко на з’їзді Блоку Петра Порошенка, ймовірно, буде зміщений посади голови партії
Depo.Влада
17 травня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua

Про це в коментар "Сегодня" повідомив заступник голови фракції "БПП" у Верховній Раді Олексій Гончаренко, передає depo.ua.

Кличко залишить цю посаду згідно з новим законом про держслужбу, який забороняє державним чиновникам такого рангу бути членами партій.

"Так, це питання (про усунення Кличка, - ред.) ми також будемо обговорювати на з'їзді. Поки про кандидатури (йому на заміну – ред.) говорити рано – давайте дочекаємося рішення з'їзду", – сказав він.

За даними видання, замість Кличка головою партії може стати лідер фракції БПП Ігор Гринів, який у понеділок був призначений головою фракції. Сам Гринів заявив виданню, що не знає про таку можливість.

"Я не член партії, тому в самому партійному процесі я менш поінформований. І скажу, так чи інакше, партія БПП буде проводити з'їзд і буде ухвалювати рішення, в тому числі і питання виборів (на п'яти округах – ред.), і питання глави партії", – сказав він.

Також з'їзд розгляне питання про висунення своїх кандидатів на довибори в п'яти округах.

Нагадаємо, що 10 травня ЦВК призначила на 17 липня проміжні вибори у чотирьох округах: №27 (Дніпропетровська область), №85 (Івано-Франківська область), №151 (Полтавська область) і №206 (Чернігівська область), депутати від яких стали мерами і міністрами. 16 травня ЦВК призначила вибори у виборчому окрузі №23 (Волинська область), в якому був обраний народний депутат Ігор Єремеєв, який помер у 2015 році.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада