У БПП не збираються голосувати за податкову реформу Мінфіну

Фракція "Блок Петра Порошенка" не голосуватиме за податкову реформу, розроблену Мінфіном
Depo.Влада
2 грудня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua

Про це написав у своєму "Фейсбуці" голова фракції Юрій Луценко, передає depo.ua.

"За останні дні Кабмін зробив багато заяв про узгодження нового Податкового кодексу та Бюджету. З ким тільки не погодили ці документи наші чиновники! Трудяги. Біда лише в тому, що вони забули погодити їх із парламентом... У зв'язку з цим змушений ще раз озвучити позицію фракції БПП: ми не підтримаємо Держбюджет на базі старого Податкового кодексу. Так само ми не будемо голосувати за урядовий проект податків "4 по 20", який, по суті, погіршує нинішню божевільну податкову систему і ще й вибиває базу доходів місцевого самоврядування", - зазначив він.

За словами Луценка, БПП вимагає радикальної лібералізації податкової системи.

"Ми розуміємо, що це доводиться робити під час глибокого економічного спаду і масштабних військових витрат. Тому ми готові реалізовувати податкову реформу протягом 2-3 років", - додав він.

Однак БПП вважає, що вже цього року треба щонайменше:

Прийняти нову спрощену модель адміністрування, запропоновану парламентським комітетом Ніни Южаніної;

Встановити ставку ПДВ і ЄСВ по 20%, ставку податку на розподілений прибуток 18%, а ПДФО не більш ніж 15%.

Не змінювати умов господарювання (і зокрема використання касових апаратів) для платників єдиного податку.

Прийняти закон про нульове декларування доходів і майна населення під 2%, "щоб нарешті зняти гачки силовиків із вітчизняних підприємців".

"При цьому ми усвідомлюємо необхідність серйозного скорочення бюджетних витрат і заморожування низки соціальних витрат. Це буде нелегко. Але спираючись на міжнародний досвід, ми впевнені, що податкова підтримка середнього класу, який дає знання і заробляє кошти в бюджет, є єдиним способом відродження країни", - підсумував Луценко.

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Кабміну Яценюк розповів, що 4 грудня фракція ББП пообіцяла представити свої зауваги до проекту держбюджету і Податкового кодексу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада