У БПП кажуть, що всіх кандидатів на міністрів узгодять з Яценюком

Лише після переговорів із партнерами по коаліції у БПП будуть готові офіційно назвати своїх кандидатів на міністерські портфелі, при цьому потрібно заручитися підтримкою їх з боку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка
Depo.Влада
2 лютого 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах Верховної Ради України повідомив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає depo.ua.

"Окремими нашими депутатами висловлювалися претензії до окремих міністрів. Це не є список кандидатів, відбулося переднє обговорення, висунуті пропозиції нашими депутати. Якщо не менше 30 депутатів підтримують – ми кандидатуру розглядаємо. Кандидатури прем’єр-міністрів пропонують не фракції і члени коаліції. Після перемовин з партнерами будемо визначатися на фракції, які кандидатури ми офіційно будемо пропонувати прем’єр-міністру, щоб він їх подав до зали. До речі, тут потрібна ще й згода прем’єр-міністра, який особисто підписує подання до зали", - пояснив Кононенко.

Нагадаємо, Кононенко заявляв, що фракція "Блок Петра Порошенко" має намір підняти питання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Аваков, міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і віце-прем'єр-міністра, міністра культури В'ячеслава Кириленка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада