У БПП запропонували "рентний компроміс" Тимошенко

У фракції "Блок Петра Порошенко" пропонують знизити ренту на видобуток газу для держкомпанії "Укргазвидобування" з травня 2016 року
Depo.Влада
11 листопада 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник лідера фракції Ігор Кононенко, depo.ua.

"Від нашої фракції дві пропозиції, які можуть примирити зал. По-перше, ми пропонуємо скоротити термін зниження ренти для "Укргазвидобування" не на півтора року, як зачитувала Ніна Южаніна (голова комітету з питань податкової та митної політики, - ред.), а скажімо так, пройти цю зиму і після зими вже привести ренту "Укргазвидобуванню" до загального рівня (29 і 14%, - ред.) - з другого кварталу наступного року", - сказав Кононенко.

За його словами, фракція буде пропонувати, щоб профільний комітет розглянув відповідний законопроект вже сьогодні, щоб завтра парламент міг його прийняти.

Друга пропозиція - зобов'язати уряд з 1 січня 2016 року перерахувати пільгову норму споживання газу для населення.

Нагадаємо, що вчора парламент відправив на повторне друге читання законопроект авторства лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко і ряду інших народепів про зниження ставки рентної плати за користування надрами для видобутку корисних копалин з 70% до 14-29%. За  словами авторів, це дозволить, зокрема, знизити тарифи на газ для населення на 20%.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.