У БПП хочуть позбавляти мандата за прогули: "дошка ганьби" не допомагає

У фракції Блок Петра Порошенка виступають за позбавлення мандатів тих депутатів, які без поважних причин прогулюють засідання
Depo.Влада
13 листопада 2015 11:04
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" в кулуарах парламенту заявив заступник голови фракції Ігор Кононенко, передає depo.ua.

На його думку потрібно ініціювати зміни до законодавства про позбавлення мандату за прогули, однак це буде зробити неможливо без змін до Конституції.

"Як однин з керівників найбільшої фракції, яка стикається з цією проблемо, я був би щасливий якби ми змогли прийняти законопроект, що дозволив би поліпшити дисципліну", - сказав Кононенко.

Він розповів, як у фракції примушують депутатів працювати.

"У нас працює чат для спілкування депутатів і повідомлень, у нас є СМС – розсилка на рівні секретаріату фракцій. Коли йдеться про дуже важливі речі, я і Юрій Луценко сідаємо на телефон і обдзвонюємо тих депутатів, які не планують без поважних причини приходити на засідання", - сказав Кононенко.

За його словами, карають за прогули лише морально.

"Ми ведемо рейтинг відведення засідань і пропусків. Робимо від гіршого до найкращого, обговорюємо на фракції. Публікуємо для службового користування в себе в чаті. Перша десятка прогульників і таке інше".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад