У Білому домі кажуть, що Порошенко не отримував "жорстке і конкретне" попередження

Білий дім спростував повідомлення ЗМІ про погрози позбавити Україну підтримки
Depo.Влада
19 вересня 2015 20:52
ФОТО: depo.ua

 

Про це заявляє спікер віце-президента США Джо Байдена Майк Карпентер, передає depo.ua з посиланням на "Цензор.НЕТ".

"Віце-президент і адміністрація неодноразово говорили про важливість зусиль по боротьбі з корупцією в Україні в рамках економічних і політичних реформ. Президент Порошенко і прем'єр-міністр Яценюк зробили значний прогрес в цьому відношенні", - йдеться в заяві спікера віце-президента США Стівена Спектора .

Спікер Дж.Байдена спростував інформацію ЗМІ про нібито попередженні з боку американського чиновника президенту і прем'єру України через неефективної боротьби з корупцією.

"Всупереч деяким повідомленнями ЗМІ, останні коментарі, приписувані раднику віце-президента, які стосуються" жовтої картки ", є явно помилковими, і не було жодних заяв проти яких-небудь конкретних осіб. Ми продовжуємо працювати з урядом України, щоб підтримати їх економічні та політичні реформи, а також зміцнення безпеки ", - йдеться в заяві.

Раніше ряд ЗМІ повідомили про нібито роздратованості Байдена масштабом корупції в Україні. У повідомленнях ЗМІ з посиланням на нібито радника віце-президента Майкла Карпентера говорилося, що Білий Дім "вкрай стурбований" тим, що рівень корупції в Україні не падає і що Дж.Байден зробив "жорстке і конкретне" попередження президенту України і прем'єр-міністру про те, що подальша підтримка Києва Вашингтоном опиниться під загрозою, якщо ситуація в Україні не зміниться.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua