У батальйоні "Крим" запевняють, що здали всю зброю

У батальйоні "Крим" стверджують, що здали всю зброю після виходу із зони АТО
Depo.Влада
15 лютого 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку батальйону.

"У квітні минулого оку, згідно з наказом ГШ України щодо розформування добровольчих батальйонів, бійці батальйону "Крим" здали усю зброю та вийшли з зони АТО. З літа минулого року не раз велись переговори з керівництвом ГШ та штабом Сухопутних військ щодо легалізації добровольчого батальйону в складі ЗСУ. На жаль, перемовини закінчились нічим", - запевнили в батальйоні.

Там кажуть, що бійці тепер працюють в рамках громадського формування, яке виконує функціїї з охорони громадського порядку виключно в рамках чинного законодавства та працюючи як підрозділ аеророзвідки на Сході України.

"Вважаємо таку статтю замовною та такою що дискедитує добровольчий рух, до якого входять патріоти України різних національностей. На сьогодні бійці батальйону готові виконувати поставлені завдання але виключно в рамках закону як підрозділ ЗСУ. На жаль, влада не дала нам поки такої можливості", - додали в "Криму".

Нагадаємо, сьогодні в Прокуратурі Києва заявили, що за місцем проживання бійців батальону "Крим" вилучено 8 пістолетів, 12 пістолетів-кулеметів, шість автоматів, дробовики, травматичні пістолети, 8 гранат з запалами, наркотики і боєприпаси

Цей батальон не слід плутати із кримськотатарським батайльоном, який ще створюється. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада