В Авакова засекретили візит Коломойського

У Міністерстві внутрішніх справ відмовились надати інформацію щодо причин відвідування олігархом Ігорем Коломойським будівлі Міністерства внутрішніх справ увечері 22 червня
Depo.Влада
1 липня 2016 10:24
ФОТО: depo.ua

Так відповів Департамент інформпідтримки та координації поліції "102" за дорученням керівництва МВС та Нацполіції на запит "Схем", передає depo.ua.

Журналістам також не відповіли, чи фігурує Коломойський або пов’язані з ним структури в будь-якій якості (свідка, підозрюваного) у кримінальних провадженнях.

Журналістам порадили спершу отримати згоду на оприлюднення цієї інформації безпосередньо у Коломойського.

У Авакова не розповіли про візит Коломойського - фото 1

У МВС пояснили це тим, що це є персональні дані.

"У разі надання Вами згоди громадянина Коломойського І. на поширення його персональних даних Вам буде надано запитувану інформацію", – йдеться в документі, надісланому з Нацполіції.

Нагадаємо, 22 червня журналісти зафіксували, як перед засіданням наглядової ради "Укрнафти" у Міністерстві внутрішніх справ одночасно перебували олігарх Коломойський, екс-прем’єр Арсеній Яценюк і голова "Нафтогазу" Коболєв.

Зокрема, зафіксовано, як на територію МВС заїхали автомобілі Коболєва і Яценюка, а також автомобіль супроводу Коломойського, який був припаркований біля виїзду з міністерства.

Згодом виявилося, що засідання наглядової ради "Укрнафти" було зірване через відсутність кворуму.

Одразу декілька високопосадових джерел підтвердили журналістам факт такої зустрічі у МВС перед засіданням наглядової ради "Укрнафти".

Журналісти зверталися по коментарі до всіх згадуваних осіб, але ні Коболєв, ні Аваков, ні Яценюк не прокоментували цю зустріч.

Олігарх Ігор Коломойський по телефону не спростував факт такої зустрічі, але пообіцяв прокоментувати ситуацію після того, як свою позицію висловлять офіційні особи.

Коломойський раніше неодноразово висловлював підтримку Арсенію Яценюку, коли той був на посаді прем’єра і від якого в тому числі залежав і сам бізнес Коломойського.

"У владних колах декілька різних джерел стверджують, що тепер, після обрання прем’єром президентського кандидата Володимира Гройсмана, саме Арсен Аваков може виконувати роль посередника у перемовинах між Коломойським і президентом Порошенком", - повідомляють "Схеми".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада