У Авакова назвали справжніх власників "Інтеру" (схема)

Народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко оприлюднив схему кінцевих бенефеціарів телеканалу "Інтер"
Depo.Влада
30 березня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Відповідну схему він оприлюднив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua

"Телеканал "Інтер" - зброя путінської Росії в інформаційній війні проти України", - написав Геращенко.

"Колишньому оточенню Януковича і друзям Путіна, потрібно зробити все можливе, щоб через належні їм телеканали створити у народу України, що після Майдану в Україні нічого не змінилося, що все погано і що надії на краще бути не може і що навіть затримання розкрадачів і корупціонерів на засіданні Кабінету Міністрів в прямому ефірі це не зміни, а постановка. Але всі ці Льовочкіни, Бойки, Бакуліни, Фірташі, Добкіни так досі і не зрозуміли, що повернення до минулого не буде", - зазначив радник міністра.

За його словами, після Мінська-2 і переходу військової фази конфлікту з активної у повільну, Путін дав своїй агентурі у Верховній Раді вказівку направити всю міць українських телеканалів, що належать агентам Росії, проти роботи української влади.

"У хід йде суміш 1/10 правди і 9/10 небилиць за рецептами кращих російських пропагандистів типу Кисельова і Соловйова...Тепер в хід пішли останні резерви впливу Москви на свідомість українців - українські телеканали на які Путін має прямий або опосередкований вплив через кредити і кошти видані на їх придбання і тому підчеплення на гачок", - написав Геращенко.

Він стверджує, що головним виконавцем замовлення "по отруєнню свідомості" українців є телеканал "Інтер".

"До кінця січня цього року його був власником 29% "Перший канал російського телебачення" - ОРТ, Дмитро Фірташ, який очікує екстрадиції в США, і колишній глава адміністрації Януковича - Сергій Льовочкін", - нагадав Геращенко.

Нещодавно 29% акцій телеканалу  через "ОРТ", були продані Group DF через офшор -VACEA VENTURES LIMITED. Кому він належить, у МВС ще не з`ясували.

У зв`язку з цим, Геращенко вимагає встановити джерело походження $25 млрд, за які Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін в лютому 2013 року придбали у Валерія Хорошковського контрольний пакет акцій телеканалу "Інтер".

Також нардеп вимагає перевірити, чи не є ці кошти кредитами російських державних банків або російських юридичних осіб, виданих Фірташу і Льовочкіну спеціально для здійснення російського впливу на український медіапростір.

Крім того, він вимагає встановити походження $100 млн доларів, за які в січні 2015 була реалізована угода щодо відчуження 29% пакета акцій, що належить "Першому каналу" російського  ОРТ на користь компанії Фірташа Group DF.

Також Геращенко вимагає допитати Льовочкіна, Фірташа, Хорошковського, а також осіб, яких вони уповноважували брати участь від їх імені в угодах з купівлі / продажу прав на телеканал "Інтер".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що група депутатів від "Народного фронту" звернулись в ГПУ з проханням допитати Сергія Льовочкіна й Дмитра Фірташа з приводу незаконного продажу акцій телеканалу "Інтер".