У Авакова назвали скасування відставки чотирьох міністрів кінцем політичної кризи

Відкликання заяв про відставку українськими міністрами Квіташвілі, Стецем, Пивоварським і Павленком – це сигнал для того, щоб політична криза в уряді й парламенті припинилася
Depo.Влада
4 лютого 2016 23:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Я маю надію, що це хороший, позитивний сигнал для того, щоб криза в Україні припинилася. Фактично, те, що сьогодні відбулося на екстреному засіданні уряду, це відвертий і відкритий ляпас Путіну, оскільки саме він був зацікавлений в тому, щоб політична криза поглиблювалася, щоб парламентський і урядовий конфлікт набирав оберти", - сказав Шкіряк.

За його словами, політична криза послаблює обороноздатність України, однак нині є певні позитивні тенденції.

"Сьогодні є важливим зберегти цю цілісність для того, щоб не падала обороноздатність країни. Оскільки ми повинні розуміти, що захист національних інтересів, збереження цілісності України і готовність у будь-який час дати відсіч агресору є головним", - зазначає радник очільника МВС.

Новини за темою: "Самопоміч": Павленко більше не представляє партію
Він також висловив сподівання, що міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус, який напередодні заявив про свою відставку, теж відмовиться від своїх намірів.

"Я сподіваюсь, що Айварас зробить такий крок, оскільки я особисто говорив про це публічно, і прем’єр і вся його команда вважають Айвараса достатньо ефективним міністром, реформатором. Я сподіваюсь, що це буде збережено", - додав він.

Нагадаємо, раніше на засіданні уряду чотири міністри заявили про відкликання заяв про відставку: міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада