У Авакова на виборах вперше задіють систему авіабезпеки

У день голосування 21 липня вперше для забезпечення порядку в МВС задіють систему авіаційної безпеки, а також додатково працюватимуть 132 500 співробітників МВС
 

Про це написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Depo.ua.

"У день голосування буде задіяно додатково 132 500 співробітників МВС (Нацполіції, Нацгвардії, прикордонної, міграційної, рятувальної служб), включаючи оперативне чергування груп швидкого реагування, спецназ і - вперше (!) - систему авіаційної безпеки МВС", - написав Аваков.

У слайдах, які він оприлюднив, зазначається, що з цієї кількості співробітників МВС порядок у день голосування забезпечуватимуть 73 700 поліцейських, 6 593 нацгвардейця, 38 201 рятувальник, 8 029 прикордонників, 1 289 співробітників ДМС, а також 4 699 представників ВНЗ зі специфічними умовами навчання.

Міністр додав, що буде посилено контроль державного кордону, протипожежні та піротехнічні підрозділи. "Всі наші ЦОВВ працюють у надзвичайному режимі і готові прийти на допомогу і забезпечити захист і безпеку", - написав він.

Аваков підкреслив, що Нацполіція працює поза політикою, "і тому - наші вимоги однакові для всіх кандидатів, від самих провладних до радикально опозиційних: чітке виконання Закону про вибори".

"Я ще раз підкреслюю, ми однаково жорстко будемо ставитися як до провладних партій і кандидатів, так і до опозиційних", - додав глава МВС.

 

Він зазначив, що у МВС є сили, засоби та мотивація для забезпечення безпеки і законності.

"Ми якісно і неупереджено виконуємо свою роботу. Але по-справжньому бездоганним виборчий процес буде тільки у разі розуміння і підтримки суспільства і кожного громадянина", - підкреслив Аваков.

Він зазначив, що якщо громадянин думає, що його "маленька брехня або невелика нещасна копійка" не вплине на великий загальний результат - то вплине, "і відповідальність - аж до кримінальної - за порушення точно нести особисто Вам".

"Тому в ці вирішальні дні виборів - звертаюся до кожного з Вас: шановні мої співгромадяни, не беріть участі у брехні, не підтримуйте помилкових дій навколо виборчих процедур! Ваша чіткість і чесність на цих виборах дасть нам всім неймовірну енергію і силу для позитивних змін. Це важливо", - зазначив Аваков.

Він також нагадав, що не можна приносити на виборчу дільницю символіку партії або кандидата - в тому числі приходити на голосування у футболках чи бейсболках із символікою.

"Не можна: голосувати за іншу людину; виносити бюлетень (неважливо - заповнений чи ні) за межі ділянки; показувати кому-небудь заповнений бюлетень; фотографувати свій чи чужий бюлетень; опускати в урну більше одного (свого!) бюлетеня; навмисне псувати бюлетень; агітувати за партію або кандидата", - поінформував міністр.

Він також закликав українців, якщо вони побачать, що хтось порушує ці правила - негайно повідомити про це членам виборчої комісії.

"Якщо ж Ви помітите БУДЬ-ЯКЕ порушення громадського порядку - зверніться до поліцейського, який несе чергування біля ДВК. Ви так само можете зателефонувати на гарячу лінію Ситуаційного штабу МВС: 044-254-9756 або відправити повідомлення електронною поштою: vybory@mvs.gov.ua", - повідомив Аваков.

Він висловив переконання, що дуже важливо, щоб вибори пройшли спокійно, законно і чесно.

"Тому вибори МАЮТЬ бути чесними. Це критично важливо для країни і для кожного з нас! Думайте. І робіть свій чесний вибір", - зазначив Аваков

Нагадаємо, голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук закликала українців не псувати бюлетені на виборах у Раду 21 липня, а зробити свій вибір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook