Тягнибок заплутався з гранатою і белькоче про випадкову акцію та сплановану провокацію

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє, що теракт під Радою був спланованою провокацією влади
Depo.Влада
31 серпня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві ВО "Свобода", повідомляє depo.ua.

"Саме влада спільно з проросійським "Опозиційним блоком" спровокувала українців до протесту, поставивши у порядок денний парламенту та проголосувавши в першому читанні зміни до Конституції України, які закріплюють особливий статус Донбасу та є фактичною капітуляцією перед Кремлем",- йдеться у заяві.

За словами свободівців, саме міліція першою застосувала силу до пікетувальників, спровокувавши численні сутички. Натомість, правоохоронці не вжили належних заходів для нейтралізації провокаторів. Очевидно, що використання вибухового пристрою, який невідомі кинули в правоохоронців, є заздалегідь спланованою провокацією, спрямованою проти українських патріотів.

"Вимагаємо відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, чия злочинна бездіяльність призвела до трагедії. Звертаємося до представників парламентської коаліції з вимогою не голосувати у другому читанні за пропонований проєкт змін до Конституції",- додали свободівці. 

Нагадаємо, що сьогодні під час сутичок біля Верховної Ради "свободівець" кинув гранату у правоохоронців, поранено 90 осіб.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua