Тягнибок підтвердив, що "Свободу" фінансує "Пупс"

Одним з основних спонсорів ВО "Свобода" на сьогоднішній день є колишній народний депутат від цієї партії Ігор Кривецький
Depo.Влада
1 жовтня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок, передає depo.ua.

Кривецького також називають кримінальним авторитетом на прізвисько "Пупс" і сірим кардиналом "Свободи".

"Так. Він (Ігор Кривецький - ред.) є одним з основних фінансових донорів партії. Це не просто фінансист "Свободи", який дає гроші, а потім вимагає за це якісь дивіденди, як це відбувається в інших політичних силах. Кривецький більше 10 років є членом партії. Він родом з Турківського району Львівської області, де була ще та "бандерівщина", - заявив Тягнибок.

За його словами, Кривецький - людина у "Свободі" не випадкова.

"Це не просто Тягнибок знайшов якогось спонсора. Він тими цінностями жив усе своє життя. Його не Тягнибок призначав заступником голови партії і керівником економічної ради, а обирав з'їзд. Причому робив це неодноразово", - сказав Тягнибок.

Разом з тим, він зазначив, що партія "Свобода" не має в своєму розпорядженні особливих фінансових ресурсів на цих виборах.

"Всім обласним організаціям оголошено: Хто як може, так і "випливає". Як голова партії, я навіть фізично не маю часу проводити зустрічі з потенційними меценатами. Ми будемо проводити загальноукраїнську "шапкову" кампанію - будуть ефіри, зовнішня реклама. Але наші бігборди ми замовили ще в липні", - розповів лідер" Свободи ".

Нагадаємо, раніше народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що Кривецький спокійно літає чартером до Росії і не має там проблем із силовиками.

Читайте також: Як переділять Львівщину

Більше новин читайте на Влада.depo.ua