"Тварюко, відповіси за Іловайськ!": як Парасюк розпускав на Гелетея не лише ноги, а і язика (ВІДЕО)

Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк не лише вдарив керівника УДО Валерія Гелетея, а й, не добираючи слів, пригрозив йому трибуналом за трагедію під Іловайськом у 2014 році

Depo.Влада
17 жовтня 2017 12:09
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить ще один запис зіткнення між ними, викладений у соціальні мережі, передає Depo.ua.

"Я на ви звертаюся, я народний депутат. Заберіть вам мене ваші рухи, бо зараз, бо руку зламаю! Ти ще за Іловайск відповіси і за смерть Тараса. Руки забрав, таврюка!.. Хто гавнюк, тварино, ану йди сюди.

Він також пригрозив Гелетею трибуналом "за Іловайськ", адже, як відомо, той виконував обов'язки міністра оборони у серпні 2014 року, коли українських військових взяла в кільце російська армія.

Раніше з'явилося відео, як Парасюк вдарив ногою Гелетея.

Нагадаємо, що сьогодні під парламентом мітингують, зокрема, прибічники екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі з вимогами зняття депутатської недоторканності, зміни виборчого законодавства та створення антикорупційного суду. У владі попереджають про можливі провокації.

Водночас голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв поставити на голосування відповідні питання лише після розгляду їх на комітетах.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада