Туск обнадіяв Україну з безвізом

Президент Європейської ради Дональд Туск сподівається на швидке досягнення домовленостей щодо механізму призупинення безвізових режимів, який гальмує скасування віз для українців
Depo.Влада
18 листопада 2016 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося під час телефонної розмови Дональда Туска і президента України Петра Порошенка, повідомляє Depo.ua з посиланням на пресс-службу президента.

Сторони привітали рішення Ради ЄС на рівні послів щодо початку міжінституційних переговорів про запровадження безвізового режиму для громадян України. "Це рішення є вагомим політичним досягненням у процесі візової лібералізації", - відзначив Туск.

Він висловив сподівання, що вже ближчим часом інституції ЄС досягнуть домовленості щодо механізму призупинення безвізових режимів, що відкриє шлях для остаточного скасування віз для України.

Крім того, Порошенко і Туск обговорили стан підготовки саміту Україна – ЄС, що відбудеться 24 листопада у Брюсселі, а також скоординували підходи щодо якнайшвидшого завершення Нідерландами процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що 17 листопада Комітет постійних представників Євросоюзу дав згоду на початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму для України, дозволивши старт переговорів між Радою ЄС та Європарламентом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада