Туреччина візьме на стажування тисячу українських патрульних

Туреччина прийме на навчання близько тисячі представників патрульної поліції України
Depo.Влада
23 травня 2016 20:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявила голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Я вдячна Генеральному директорату з безпеки Турецької Республіки за згоду прийняти у червні близько тисячі представників патрульної поліції України для проходження короткотермінових курсів", - зазначила Деканоідзе.

За її словами, українські поліцейські пройдуть стажування на базі департаментів охорони, громадської безпеки, а також академії боротьби із тероризмом, академії боротьби із наркотиками та організованою злочинністю і поліцейської академії Туреччини.

Зокрема, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

За словами іноземного дипломата, уряд Туреччини має намір надати допомогу для потреб Національної поліції України, а також сприяти активній взаємодії у правоохоронній сфері.

Аваков зазначив, що важливою складовою двостороннього безпекового співробітництва повинна стати глибока співпраця правоохоронних органів обох держав у сфері цивільної безпеки та боротьби зі злочинністю.

"Я переконаний, що для ефективної боротьби із тероризмом і транскордонною злочинністю потрібна консолідація дій, особливо держав-сусідів", – зазначив очільник міністерства.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада