Туреччина допоможе українській армії, - Муженко

Військово-політичне керівництво Туреччини висловило готовність надати підтримку в нарощуванні оперативних спроможностей українського армії
Depo.Влада
18 лютого 2016 17:26
ФОТО: depo.ua

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко, повідомляє depo.ua.

"Під час зустрічі з колегою генералом армії Хулуси Акаром обговорили питання стабільності, миру і безпеки в Чорноморському регіоні, ініціатив і проектів, а також досягли домовленості про розширення спектру професійної підготовки українських військових, - зазначив начальник Генштабу.

В рамках візиту делегація ЗСУ відвідала Танкову навчальну дивізію і Командування Сил спеціальних операцій.

"Військово-політичним керівництвом Турецької республіки була підкреслена важливість динамічного розвитку українсько-турецьких відносин, а також висловлено готовність надавати всебічну підтримку в контексті нарощування оперативних можливостей української армії",- сказав Муженко.

За його словами, турецькі партнери також зацікавлені у вивченні бойового досвіду українського війська під час проведення антитерористичної операції.

"Ми сильні, але ми стаємо ще сильнішими, коли наша сила поєднується з силою наших друзів,- резюмував Муженко.

Нагадаємо, що країни НАТО збільшать кількість своїх радників для підготовки українських військовослужбовців та продовжать надавати Україні військово-технічну допомогу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада