Турчинов зробив чергове пророцтво Росії через ветування трибуналу по "Боїнгу"

Секретар РНБО Олександр Турчинов вважає, що Росія, заблокувавши рішення Ради Безпеки ООН про створення міжнародного трибуналу щодо розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга", фактично підтвердила свій злочин
Depo.Влада
30 липня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Світове співтовариство повинно припинити спостерігати за безкарністю сп'янілих від крові злочинців. Росії не вдасться сховатись від відповідальності", - сказав Турчинов, наголосивши, що за терор, вбивства, агресію та загублені життя керівництву Росії доведеться відповідати "перед судом Божим і судом людським".

Секретар РНБО нагадав, що це не перший раз, коли Росія зловживає своїм правом вето. "Так само було заблоковано резолюції ООН щодо захоплення Криму, щодо війни на Донбасі, щодо введення миротворчих підрозділів для припинення військових дій", - зазначив Турчинов.

Він переконаний, що це повинно стати приводом внесення змін до Статуту ООН. "Не може застосовувати право вето країна щодо рішення, яке стосується її злочину. Інакше відбувається повна дискредитація і параліч Радбезу ООН", - наголосив він.

"Якщо ж Статут ООН не буде змінено, цей орган повністю втратить свій авторитет та можливість реагувати на небезпечні та масштабні виклики сучасності", - вважає Турчинов.

Нагадаємо, раніше Олександр Турчинов заявляв, що Росія має найбільше шансів повторити долю Югославії у відповідь на заяву прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.