Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов закрив позачергове засідання парламенту
Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання
Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання

На засіданні так і не було включено до порядку денного законопроекти, які стосуються можливості голосування учасників АТО на позачергових виборах народних депутатів, передає ДеПо.

Голосування «за» включення до порядку денного відповідного законопроекту №5157-1 проходило п'ять разів, але жодного разу не було набрано 226 голосів.

Також тричі проходило голосування за включення до порядку денного законопроекту №5157 - «Про внесення змін до деяких законів про забезпечення належної організації виборчого процесу виборів народних депутатів України».

Обидва законопроекти припускали дозвіл включення 25-26 жовтня на позачергових виборах Ради в уточнені списки виборців військовослужбовців та осіб начальницького або рядового складу, які виконують завдання за призначенням у місцях тимчасового перебування підрозділів поза межами пунктів постійної дислокації (в Донецькій і Луганській областях).

В законопроекті №5157 також регулювалися питання додаткової охорони виборчої документації, погашення невикористаних бюлетенів та економії бюджетних коштів.

«Зараз у нас в залі вже менше 226 депутатів. Цього не достатньо для прийняття рішень. Тому я закриваю засідання. Я сподіваюся, що наступний парламент зможе прийняти цей закон! Всі, хто зривав сьогодні голосування за проукраїнські та патріотичні закони, всі прізвища цих депутатів будуть оприлюднені», - заявив Турчинов.

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }