Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов закрив позачергове засідання парламенту
Depo.Влада
20 жовтня 2014 14:01
ФОТО: depo.ua
Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання
Турчинов закрив останнє засідання Ради VII скликання

На засіданні так і не було включено до порядку денного законопроекти, які стосуються можливості голосування учасників АТО на позачергових виборах народних депутатів, передає ДеПо.

Голосування «за» включення до порядку денного відповідного законопроекту №5157-1 проходило п'ять разів, але жодного разу не було набрано 226 голосів.

Також тричі проходило голосування за включення до порядку денного законопроекту №5157 - «Про внесення змін до деяких законів про забезпечення належної організації виборчого процесу виборів народних депутатів України».

Обидва законопроекти припускали дозвіл включення 25-26 жовтня на позачергових виборах Ради в уточнені списки виборців військовослужбовців та осіб начальницького або рядового складу, які виконують завдання за призначенням у місцях тимчасового перебування підрозділів поза межами пунктів постійної дислокації (в Донецькій і Луганській областях).

В законопроекті №5157 також регулювалися питання додаткової охорони виборчої документації, погашення невикористаних бюлетенів та економії бюджетних коштів.

«Зараз у нас в залі вже менше 226 депутатів. Цього не достатньо для прийняття рішень. Тому я закриваю засідання. Я сподіваюся, що наступний парламент зможе прийняти цей закон! Всі, хто зривав сьогодні голосування за проукраїнські та патріотичні закони, всі прізвища цих депутатів будуть оприлюднені», - заявив Турчинов.