Турчинов закликав США допомогти з поверненням грошей, вкрадених Януковичем

Секретар РНБО Олександр Турчинов закликає США допомогти повернути виведені з країни кошти колишнім президентом Віктором Януковичем
Depo.Влада
21 липня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося під час зустрічі Турчинова із заступником Міністерств фінансів США з питань фін розвідки та протидії тероризму Адамом Сзубіним, передає depo.ua.

Також сторони обговорили питання запровадження санкцій щодо фінансових установ, які працюють на окупованих територіях.

За словами заступника Міністра фінансів США, враховуючи продовження агресії проти нашої країни, Америка підтримує продовження санкцій щодо Росії.

Крім того, Адам Сзубін висловив сподівання щодо тісної співпраці між нашими країнами в питаннях протидії фінансування тероризму та відмивання коштів.

"Я вважаю, що Україна сьогодні перебуває під надзвичайно сильним навантаженням боротьби із силами, які намагаються дестабілізувати життя країни та людей", - сказав він, наголосивши на тому, що США і надалі підтримуватиме Україну в її цивілізаційному виборі.

Нагадаємо, що, за даними СБУ, одна з яскравих сторінок в цій історії шахрайства державного рівня - легалізація капіталів "сім'ї Януковича" на території США за допомогою професійних девелоперів, які працюють в секторі елітної нерухомості.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада