Турчинов задекларував без малого мільйон доларів готівкою

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав електронну декларацію за 2015 рік, в якій вказав 250 тисч гривень, 735 тисяч доларів і 55 тисяч євро готівкою
Depo.Влада
30 жовтня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Такі дані розміщені на сайті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Зокрема, у секретаря Ради національної безпеки і оборони та його дружини Анни у спільній власності є квартира у Києві площею 381,8 кв. м і два паркомісця в столиці площею 19,7 кв. м і 18,1 кв. м відповідно.

Згідно з документом, Турчинов володіє 27 старовинними книгами, переважно релігійного змісту, 12 картинами, серед яких полотна Марії Приймаченко, а також годинниками і двома свічниками.

Він також вказав у декларації авторські права на художній фільм і літературний твір "Ілюзія страху", літературні твори "Свідоцтво", "Таємна вечеря", "Пришестя", 7 монографій на тему тіньової економіки та системи оподаткування, а також 6 авторських свідоцтв.

З цінних паперів у Турчинова є 20 військових казначейських зобов'язань номінальною вартістю 1 тис. грн. Його дружина володіє 18,71% корпоративних прав на Інститут економіки і права, що становить 3,2 млн грн у грошовому еквіваленті.

Крім того, у спільній власності у Турчинова і його дружини є також автомобіль Toyota Highlander 2013 року випуску. Згідно з деклараціэю, Турчинов отримав у 2015 році майже 200 тис. грн зарплати за основним місцем роботи в Апараті РНБО, його дружина – майже 60 тис. грн зарплати за основним місцем роботи - у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова, а також 1,45 млн грн у вигляді відсотків за вкладами. На банківських рахунках у секретаря РНБО зберігається 49,93 тис. грн, 758,31 тис. дол., майже 10 тис. євро, тоді як у його дружини на рахунках - 5,32 тис. грн і 1,68 тис. євро.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Турчинов