Турчинов визнав, що прогресу у військово-технічній співпраці зі стратегічними партнерами поки немає

Вітчизняний виробник сьогодні забезпечує основні потреби української армії у військовій техніці та зброї
Depo.Влада
6 травня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов журналістам після відвідання Житомирського бронетанкового заводу, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Сьогодні, відновлюючи військовий потенціал країни, ми змушені спиратись винятково на власні сили. Військово-промисловий комплекс - це рушійна сила нашої економіки, і організація виробництва на усіх підприємствах ВПК сьогодні фактично забезпечує наші Збройні сили та Національну гвардію необхідною зброєю і технікою", - наголосив він.

Турчинов зауважив, що Житомирський бронетанковий завод зараз працює на повну потужність. Так, за його словами, підприємство виробляє БМП, БТРи, ремонтує пошкоджену на фронті бойову техніку, а також "налагодило випуск бойового модулю, який може бути поставлений на різні моделі бойових машин".

"Цей модуль має 30-міліметрову пушку, кулемет, АГС та дві пускових установки ракет типу "Стугна", - констатував секретар РНБО.

Крім того, Турчинов відзначив, що сьогодні Україна змушена розраховувати винятково на власні сили, тому що активного зрушення у військово-технічній співпраці зі стратегічними партнерами поки немає.

"Саме тому такі підприємства сьогодні створюють бойовий потенціал для наших Збройних сил", - наголосив він.