Україна та Туреччина вирішили об'єднатися, щоб зберегти баланс сил у Чорному морі

Під час робочого візиту до Туреччини відбулася зустріч секретаря РНБО України Олександра Турчинова з генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу
Depo.Влада
21 січня 2016 20:56
ФОТО: depo.ua
Україна та Туреччина вирішили об
Україна та Туреччина вирішили об'єднатися, щоб зберегти баланс сил у Чорному морі

Співрозмовники обговорили питання співпраці між країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

Також йшлося про консолідацію зусиль у боротьбі з міжнародним тероризмом і державами, що його підтримують, із міжнародною оргзлочинністю та нелегальною міграцією, про координацію роботи силових органів.

За словами Турчинова, Україна та Туреччина мають унікальну історичну можливість об'єднати політико-дипломатичні, військово-технічні та економічні ресурси для ефективної і скоординованої протидії руйнації балансу сил в Чорноморському регіоні. Принциповим етапом на цьому шляху, на думку секретаря РНБО України, є демілітаризація та деокупація Криму.

"Розвиток двосторонніх відносин та співпраці між нашими державами має набути нової якості", - сказав Турчинов, додавши, що поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розбудові україно-турецького стратегічного партнерства.

На думку Генерального секретаря РНБ Туреччини, "наші держави повинні відігравати провідну роль у створенні ефективної системи регіональної безпеки".

"Для нас важливим є поєднання потенціалів наших країн, що, своєю чергою, може дати дуже ефективну синергію", - сказав Хаджимуфтюоглу.

Нагадаємо, вчора, 20 січня, з робочим візитом у Туреччину прибув секретар РНБО Олександр Турчинов

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада