Турчинов: Україна повинна стати частиною системи протиракетної оборони Європи

Секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олександр Турчинов вважає, що Україна повинна стати частиною дієвої системи протиповітряної і протиракетної оборони в Європі
Depo.Влада
12 квітня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у привітанні Турчинова до Дня працівників ракетно-космічної галузі України з професійним святом, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Сьогодні одним з важливих завдань для посилення оборони і безпеки нашої країни є відновлення ракетного щита. Україна повинна захистити себе і стати частиною надійної дієвої системи протиповітряної та протиракетної оборони в Європі - непроникною для ракет і авіації", - заявив він.

За його словами, українські вчені, конструктори, колективи підприємств оборонно-промислового комплексу гідно виконують завдання із забезпечення виробництва сучасних ракетних комплексів і літаків, що не поступаються кращим світовим аналогам. Він побажав працівникам галузі нових досягнень і успіхів, які дозволять Україні зберегти та посилити свої позиції як високотехнологічної авіаційної і космічної держави.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада