Турчинов: У ЄС не хочуть дратувати Росію через "мюнхенський синдром"

Низка європейських політиків мають "мюнхенський синдром", через що не хочуть дратувати Російську Федерацію
Depo.Влада
18 лютого 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"На моє переконання, є хибною позиція деяких європейських політиків, що не можна дратувати агресора. Цей "мюнхенський синдром", який продовжує жити, на превеликий жаль, і сьогодні, призвів до того, що ми не маємо ефективної військово-технічної співпраці з нашими стратегічними партнерами", - зазначив він, виступаючи під час відкриття Українського форуму з оборони і безпеки.

За словами Турчинова, саме тому пріоритетом України став розвиток оборонно-промислового комплексу - "починаючи від стрілецької зброї до виробництва, потужної бронетанкової техніки, авіації і до потужної ракетної зброї тощо".

Секретар РНБО також додав, що сучасний вектор реформування ЗСУ, СБУ та МВС України стосується, в першу чергу, безальтернативності вибору українського народу європейської і євроатлантичної інтеграції.

"Саме перехід на стандарти НАТО, побудова сектору безпеки і оборони, який відповідає найкращим зразкам провідних європейських країн і країн Альянсу, - це ті завдання, які ми намагаємося втілити незважаючи на те, що колосальний ресурс країни відволікається для протистояння агресору", - сказав він.

Нагадаємо, що є так званий парадокс Мюнхена - сумнозвісна "мюнхенська змова", за якої була віддана на поталу Гітлеру єдина демократична державу Східної Європи і розпалив Другу світову війну.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада