Турчинов: Росія відпрацювала формулу "спочатку приходять російські ЗМІ, потім – танки"

Секретар РНБО України Олександр Турчинов вручив представникам українських ЗМІ відмінності РНБО за протидію інформаційної агресії Росії
Depo.Влада
2 вересня 2016 19:21
ФОТО: depo.ua

У вітальному слові, звертаючись до журналістів, він зазначив, що інформаційна війна є дуже небезпечною складової гібридної війни, яку веде Росія проти України, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Вона націлена зламати систему відносин у суспільстві, зламати той фундамент, на якому базується довіра суспільства до власної країни, посіяти роздратування, смуток, паніку і страх. А головне в результаті - домогтися, щоб народ не був здатний або не хотів чинити опір агресору", - сказав Турчинов.

За його словами, сучасна Росія успадкувала від Радянського Союзу широкий арсенал ведення інформаційних воєн, і цей арсенал був серйозно вдосконалено. Він також додав, що український досвід свідчить про відпрацьованої Росією формулою: "спочатку приходять російські ЗМІ, потім приходять російські танки".

"У нас є герої інформаційного фронту, які за власною ініціативою професійно протидіють інформаційної агресії Російської Федерації. Головною зброєю в інформаційній війні з Росією є правда", - сказав Турчинов.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада