Турчинов: Росія створює "ударний кулак" для нападу на Україну

Голова РНБО Олександр Турчинов заявив, що на неконтрольованому ділянці кордону з Україною Росія створила резервний третій армійський корпус
Depo.Влада
15 червня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Розгортаються нові армії: перша танкова і двадцята загальновійськова Західного військового округу Росії. Завдання у них виключно наступальна. Поблизу нашого кордону в Південному військовому окрузі РФ також додатково формується сто п'ятдесята мотострілецька дивізія", - заявив він.

За інформацією Турчинова на непідконтрольних Україні територіях Донбасу вже діють два армійських корпуси, в яких перебуває близько 35 тис. осіб, а російські бойові частини становлять 9 тис. осіб.

Він повідомив, що підрозділи добре озброєні і сформовані моделі російських збройних сил, що діють за статутом Росії і є частиною російських збройних сил.

За інформацією Турчинова, створений третій корпус, укомплектований російськими кадровими військовими частинами. Він розміщений уздовж неконтрольованого ділянки російсько-українського кордону і виконує функції оперативного резерву, а для командування корпусами був створений Центр територіальних військ, він підпорядковується Південному військовому округ ЗС Росії.

Турчинов уточнив, що на озброєнні першого і другого корпусів близько 500 танків, до 900 одиниць бронетехніки і близько 800 реактивних і артилерійських систем

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада