Турчинов: Росія підтверджує статус головної небезпеки у світі

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що наміри Росії збільшити військовий бюджет свідчать про те, що Путін продовжує перетворювати країну на глобальну загрозу
Depo.Влада
22 жовтня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

За словами Турчинова, збільшення на тлі економічної кризи і зубожіння населення Росії військового бюджету до 48 млрд доларів означає, "що Путін продовжує перетворювати Росію на глобальну військову загрозу".

Він упевнений, що керівництво Росії не збирається припиняти свою політику військової ескалації і зовнішньої агресії.

"Так Росія визначена головною військовою загрозою не тільки в Стратегії національної безпеки і Воєнної доктрини України, аналогічної позиції дотримуються і наші стратегічні партнери", - сказав він.

Секретар РНБО України також додав, що у пріоритетах військової стратегії США, яка була прийнята нещодавно, агресивна політика Росії зайняла перше місце серед загроз, випередивши потенційну небезпеку з боку міжнародного тероризму, а також Ірану та Північної Кореї.

Секретар РНБО зазначив, що, враховуючи активне нарощування військового потенціалу Росії, у бюджеті України на наступний рік "незважаючи на всі труднощі, не повинні зменшуватися витрати на сектор безпеки і оборони".

Турчинов також повідомив, що відразу після визначення Кабінетом міністрів остаточних параметрів бюджету, РНБО затвердить оборонний бюджет і державне оборонне замовлення.

Нагадаємо, в бюджеті Росії на 2016 рік армія отримала 259 млрд рублів додаткових асигнувань.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада