Турчинов: Путін заплутався в брехні

Сьогодні під час прес-конференції у відповідь на питання щодо заарештованих в Україні російських ГРУшників, затриманих на Донбасі, Путін почав плутатись в показах річної давнини
Depo.Влада
17 грудня 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає depo.ua.

"Ми ніколи не говорили, що на Донбасі немає російських військових... але це не означає, що там присутні регулярні російські війська", - цитує Турчинов слова Путіна під час прес-конференції.

"Хочу нагадати, що вже два роки поспіль Володимир Путін говорив одне і те ж саме: російських військових немає на Сході України. Згадайте хоча б пряму лінію з ним, що відбувалась в минулому році, де було сказане буквально наступне: "Це все маячня. На сході України немає ніяких російських підрозділів, немає спеціальних служб, немає інструкторів. Це все місцеві мешканці"", - зауважив Турчинов.

За словми секретаря РНБО, "сьогодні місцеві мешканці під тиском беззаперечних аргументів вже перетворюються на російських військових. Так не блимнувши оком президент РФ бреше, переконаний, що його ніхто не зупинить у брехні. Можна прогнозувати, що прийде час і Путін розповідатиме з екранів ТБ, що ніколи не заперечував присутності регулярних армійських корпусів збройних сил РФ на території України".

"Нас не дивують нові тренди кремлівської брехні. Наше завдання викинути російських окупантів (регулярних, нерегулярних, ГРУшників, ФСБшників та іншу сволоту), незалежно від того, як їх називає Путін, за межі України", - резюмував Турчинов.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада