Турчинов про обшук в бібліотеці: Росія копіює політику фашистської Німеччини

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявляє, що російська влада, вилучаючи українські книжки з Бібліотеки української літератури у Москві, копіює політику нацистської Німеччини
Depo.Влада
29 жовтня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Поро це повідомляє УНІАН з посиланням на РНБО, передає depo.ua.

За словами Турчинова, "найпоширенішою ілюстрацією часів існування нацистської Німеччини стали палаючі звалища вилучених книжок, які не вписувались в їхню антилюдську ідеологію. Сьогодні колесо історії зробило черговий оберт на 360 градусів, і в Москві заарештували директора української бібліотеки. У бібліотеці вилучають книги з історії України та інформаційні матеріали про нашу державу".

Він наголосив, що "російський режим в усьому копіює Гітлера: починаючи з агресивних зазіхань на чужу територію, знищення будь-якого опозиційного спротиву та інакомислення всередині країни, з тотального промивання мізків мільйонам громадян та завершуючи знищенням українських книжок і будь-яких згадок про нашу національну ідентичність, нашу історію та викривленням будь-якої правдивої інформації про Україну".

Турчинов вважає, що такі дії російської влади говорять "про страх, тваринний страх втратити владу і панічний страх перед Україною. Вони нас бояться, тому що не здатні перемогти, тому що фактом самого існування незалежної України ми щодня вбиваємо цвяхи в труну російського імперського реваншизму, руйнуючи всі спроби відродження кривавої російської імперії".