Турчинов доповів Польщі про провокації Росії

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов зустрівся з міністром закордонних справ Польщі Вітольдом Ващиковським, обговоривши реформи сектору оборони і безпеки в Україні
Depo.Влада
14 вересня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

За словами Турчинова, попри Мінські угоди та домовленості про припинення вогню, щодня терористи здійснюють обстріли наших позицій із забороненої зброї, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"Фактично Росія намагається заблокувати Мінський процес", - сказав секретар РНБО України, додавши, що крім військових провокацій на сході, спостерігається зміцнення військових баз на території Росії поблизу кордону з Україною, також "збільшується кількість військової авіації на аеродромах, які розташовані поблизу до України".

Сторони обговорили питання залучення експертів з Польщі та з інших країн НАТО для сприяння проведенню реформ сектору безпеки та оборони України.

Турчинов та Ващиковський підкреслили, що Україна та Польща мають спільну позицію щодо необхідності продовження санкцій проти держави-агресора до повного звільнення всіх окупованих територій.

Своєю чергою, Ващиковский розповів про проблеми, з якими стикається Європейський Союз через Brexit, та наголосив на необхідності активізації співпраці з Україною як в рамках ЄС, так і на рівні країн Вишеградської групи, підкресливши, що "Польща підтримувала і підтримуватиме Україну на її шляху до Європи".

Нагадаємо, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський вважає, що Україна має стати гарантом безпеки у регіоні Східної Європи.

 

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада