Турчинов пообіцяв добудувати фортифікації до 15 липня

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що всі фортифікаційні споруди у зоні АТО мають завершити до 15 липня
Depo.Влада
13 липня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

За його словами, "будівництво сильно затягнулося".

"Але, тим не менше, хочу сказати, що це вже фінальна стадія, і до 15 липня поставлено завдання завершити будівництво всіх трьох ліній оборонних рубежів", - заявив Турчинов.

Він запевняє, що створюється "серйозна урядова комісія", яка 15 липня починає прийом цих споруд.

"Але хто не вкладеться у визначений термін, або якщо комісія у складі представників Міноборони, Генштабу та апарату РНБО прийде до висновку, що роботи проведені неякісно, то, відповідальні за будівництво не нижче заступників голів адміністрацій будуть зняті з посад", - заявив Турчинов.

Він зазначив, що фортифікаційні споруди будуть достатньо міцними, щоб витримувати "пряме влучання міни або артилерійського снаряда".

"В цілому, вибудувана система оборони має зупинити не тільки наступ російсько-терористичних угруповань, а й наступ регулярних сил російської армії. Таке завдання ми ставимо", - резюмував Турчинов.

Також Турчинов вважає, що необхідно зняти всі обмеження у військово-технічній співпраці України з країнами Заходу, що, зокрема, стосуються постачання зброї.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.