Турчинов поговорив про Донбас і Крим з керівництвом НАТО

Секретар ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олександр Турчинов зустрівся із президентом парламентської асамблеї НАТО Расою Юкнявічєнє й обговорив питання інтенсифікації співробітництва з країнами-членами Альянсу в питаннях військово-технічної співпраці

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу РНБО.

Зазначається, що сторони обговорили ситуацію на сході України та в Криму, що склалася внаслідок агресії Росії.

За словами Турчинова, Росія посилює військову присутність в Азово-Чорноморському регіоні. Окрім того, він зазначив, що на кордоні з Україною Росія продовжує розгортати військову інфраструктуру та посилювати військові підрозділи збройних сил.

"Росія використовує весь арсенал гібридної агресії проти України, розглядаючи нашу державу як випробувальний майданчик для технологій, які потім використовуються проти Європи та США", - сказав Турчинов.

Говорячи про необхідність продовження санкцій проти Росії, Турчинов зазначив, що "не зовсім зрозуміла позиція Європи, яка, продовжуючи санкції, дозволяє Росії будувати "Північний потік-2", таким чином підтримуючи стратегічні економічні інтереси Росії та наражаючи свій енергетичний комплекс на небезпеку".

Співрозмовники також обговорили питання інтенсифікації співробітництва з країнами-членами НАТО в питаннях військово-технічної співпраці. Юкнявічєнє наголосила, що Україна завжди на порядку денному в ПА НАТО.

"Сьогодні у всіх держав є чітке розуміння агресивної ролі Росії та тієї позиції, яку займає ця країна в світі", - зазначила вона.

Нагадаємо, голова делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз повідомила, що Україна передала доповідь у НАТО про підтримку Росією міжнародного тероризму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна