ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Турчинов назвав пріоритети оборонного бюджету-2018

Пріоритетним напрямком бюджетного фінансування на 2018 рік є розробка високоточної ракетної та артилерійської зброї

Depo.Влада
13 вересня 2017 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов за підсумками засідання РНБО, повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт відомства.

"Пріоритетним напрямком бюджетного фінансування також визначено створення нових видів озброєння та військової техніки, зокрема, виробництво сучасного високоточного ракетного та артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, боєприпасів і високоточних засобів ураження; виконання Державної цільової програми створення та виробництва боєприпасів і продуктів спеціальної хімії", - додав він.

За словами Турчинова, особлива увага буде приділятися інтенсивній бойовій підготовці частин і підрозділів ЗСУ та інших військових формувань, а також облаштування державного кордону.

"Крім того, враховуючи ситуацію з безпекою, пріоритетами будуть реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки; посилення контррозвідувального захисту і боротьба з тероризмом і диверсійної діяльністю", - зазначив Турчинов.

Загальний оборонний бюджет в 2018 році становитиме понад 160 млрд гривень.

Президент Порошенко зазначив, що в гривнях витрати на оборону в 2017 році істотно зросли порівняно з 2013 роком. Однак, у доларовому еквіваленті це приблизно однакові кошти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада