Турчинов може податися до рідного Дніпропетровська

Варіантом подальшої політичної кар’єри "кривавого пастора" може стати похід до Верховної Ради
Depo.Влада
23 лютого 2016 13:34
ФОТО: depo.ua
Турчинов може податися до рідного Дніпропетровська
Турчинов може податися до рідного Дніпропетровська

Учорашнє оприлюднення скандальної стенограми засідання РНБО дало привід згадати про секретаря цієї структури Олександра Турчинова, який останнім часом не проявляв великої активності, зникнувши з медіа-поля.

Як повідомили depo.ua джерела в "Народному фронті", Турчинов знову може повернутися до Верховної Ради. І для цього в нього є всі можливості. Так, звільнено три мажоритарні округи, де Турчинов може спокійно балотуватися. Мова йде про округ №206 у Чернігові, який вакантний після того, як нардеп Владислав Атрошенко став мером Чернігова, округ №23 на Волині, на якому не проводять вибори ще з серпня, коли загинув переможець цього округу Ігор Єремеєв. І, нарешті, третім варіантом називають округ №27 у Дніпропетровську, переможець якого Борис Філатов став мером цього обласного центру.

Загалом, Турчинов, який має реноме героя та мало не "рятівника держави", може перемогти на кожному з них. Втім, розглядався варіант балотування секретаря РНБО в Києві. Непрямим наслідком цього стало хитання депутатського крісла під нардепом Віктором Чумаком (переміг на окрузі №214 на лівому березі Києва), якого мало не попросили з ВР, звинувативши у тому, що він суміщає посади в Національному агентстві з запобігання корупції. В результаті, Чумаку довелося швиденько відмовлятися від роботи в НАЗК.

Навіщо Турчинову мандат? Питання поки відкрите. Принаймні перебування у Верховній Раді і не на останніх ролях дозволить "пастору" бути постійно на видноті, що дещо складніше на швидше клерковій посаді секретаря РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада