Турчинов: КПП на виїздах з Донбасу стане менше, а перевірка - прискіпливіша

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що силовики зараз повинні вибудувати антитерористичну систему і надійно перекрити виїзди із зони АТО
Depo.Влада
25 грудня 2014 13:10
ФОТО: depo.ua
Турчинов: КПП на виїздах з Донбасу стане менше, а перевірка - прискіпливіша
Турчинов: КПП на виїздах з Донбасу стане менше, а перевірка - прискіпливіша

Так він прокоментував вибух гранати в центрі Києва, ймовірною метою якого був перший віце-спікер Андрій Парубій, передає depo.ua з посиланням на «ВВС Украина».

За словами Турчинова, цей інцидент є ще одним елементом зростання терористичної загрози і спробою дестабілізувати ситуацію всередині України.

«Агресори, постійно порушуючи домовленості про припинення вогню, щодня намагаються і не можуть прорвати оборону наших Збройних Сил на Сході, тому вони вирішили перенести підлу терористичну війну до всіх регіонів країни», - зазначив секретар РНБО.

Турчинов підкреслив, що СБУ, МВС та всі силові підрозділи повинні «вибудувати систему надійного захисту наших громадян від тероризму».

За його словами, найбільш актуальним заходом тут повинно стати блокування проникнення терористичних і диверсійних груп з Донбасу.

«Кількість пропускних пунктів через оборонні рубежі буде скорочено, кожен, хто їх буде перетинати, буде ретельно перевірений, а будь-які обхідні шляхи будуть повністю перекриті», - заявив секретар РНБО.

Як повідомляв depo.ua, вчора, 24 грудня, в центрі Києва  невідомий кинув гранату в бік групи депутатів, серед яких був перший заступник спікера Андрій Парубій. Депутат не постраждав.