Турчинов дав Путіну урок історії та звинуватив у крадіжці чужої історичної спадщини

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що пасаж Путіна про значення хрещення Володимиром Київської Русі для "російської нації та Росії в цілому" є спробою крадіжки чужої історичної спадщини
Depo.Влада
29 липня 2015 17:26
ФОТО: depo.ua

Про це Турчинов написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Пасаж Путіна про значення хрещення Володимиром Київської Русі для "російської нації та Росії в цілому" є спробою крадіжки чужої історичної спадщини. Коли говорити про історичне коріння, то взагалі не зрозуміло, яке відношення має один з улусів Золотої орди до Київського князівства та князя Володимира", - написав Турчинов.

Він також зазначив, що після того як Володимир охрестив Русь, ще два століття ніхто не чув про Москву чи Московію, тому до Києва, Київської Русі чи Київського князя вони не мають ніякого відношення.

"Якщо розглядати питання з погляду історичного впливу особистості на формування "єдиної російської нації та Російської держави", то логічніше було б Москві притулятися не до нашого Київського князя Володимира, який навіть уявити не міг, що на північних болотах щось побудують, а до хана Батия, який дав Олександру Невському ярлик на княжіння", - заявив Турчинов.

Турчинов також зазначив, що Московське князівство змогло виникнути лише за умови підтримки татаро-монгольських завойовників.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: Турчинов