Турчинов анонсував виробництво вітчизняних бойових безпілотників

Секретар РНБО Олександр Турчинов сказав, що після тактичних безпілотних комплексів Україна має запустити виробництво бойових безпілотників
Depo.Влада
31 травня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час відвідування військового полігону, де відбулися демонстрація та випробування безпілотних літальних апаратів, передає depo.ua з посиланням на Тиждень.ua.

За словами Турчинова, останнім часом російсько-окупаційні війська почали активніше застосовувати нові безпілотні літальні апарати як для розвідки та корекції вогню, так і бойові безпілотники, за допомогою яких намагаються завдати ураження українській техніці, складам та логістичним центрам. Тому Україна повинна розвивати власне виробництво.

"Ми вже маємо серійне виробництво тактичних безпілотних комплексів, що здійснюють розвідку та корекцію вогню, але поки відсутнє серійне виробництво бойових безпілотників", - пояснив він.

Турчинов зазначив, що кілька зразків безпілотників бойового застосування були випробувані сьогодні на полігоні, "найкращі з них будуть доопрацьовані, а їх виробництво поставлене на потік".

"Сьогодні на нараді з військовим керівництвом та керівництвом оборонпрому було поставлено завдання суттєво змінити паритет сил, налагодивши виробництво найперспективніших безпілотних літальних апаратів, спроможних оперативно знаходити ціль і точково завдавати ураження ворогу", - зазначив секретар РНБО.

Він додав, що до виробництва БПЛА повинен долучитися і флагман української авіації - ДП "Антонов", "який найближчим часом повинен забезпечити виробництво оперативно-тактичних та стратегічних безпілотних літальних апаратів, здатних виявляти загрозу на далеких відстанях ще на території агресора, а також спроможних нести потужні ракети "повітря-земля".

"Окрема задача, яку ми ставимо перед конструкторами та виробниками, – це ефективні засоби для боротьби з ворожими безпілотниками, що дозволяють швидко їх знайти та знешкодити", - підсумував секретар РНБО.

Нагадаємо, останнім часом ворожі безпілотники та диверсанти все частіше нишпорять у тилу військ АТО

Більше новин політики читайте на Depo.Влада