Турчинов анонсував створення Міністерства військової промисловості

На сьогоднішній день в Україні не вистачає органу, який би формував державну політику в оборонно-промисловому комплексі країни
Depo.Влада
15 вересня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua

Про це сказав глава РНБО Олександр Турчинов, передає depo.ua з посиланням на "Лівий берег". При цьому він додав, що створення такого органу в даний момент активно обговорюється.

"Фактично "Укроборонпром" взяв на себе функцію не тільки виробника і постачальника озброєння, а й окремі аспекти у формуванні оборонно-промислової політики. Тут, безумовно, є питання і проблеми. Хоча в цьому плані рішення приймаються на рівні РНБО з активною участю замовників цієї продукції (Міноборони, Національна гвардія і т.д.)", - зазначив глава РНБО.

"Я згоден: повинен бути орган, що формує державну політику в оборонно-промисловому комплексі країни. Сьогодні, коли йде розмова про реформування Кабміну, розглядається питання і про створення профільного державного комітету або навіть міністерства промисловості та військово-промислового комплексу. Йде дискусія", - додав він.

Процес створення профільного відомства, за словами Турчинова, ускладнює, в тому числі, і економічна ситуація.

"Ми працюємо не в тепличних умовах! Ми працюємо в умовах, коли створювати нові структури - і складно, і накладно, у нас кожна копійка на рахунку. В умовах активних військових дій у нас немає часу і можливості для експериментів. У той же час, я переконаний, що зараз - в процес реформування наших урядових структур - це питання буде піднято і вирішене на найвищому рівні", - резюмував глава РНБО.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua