Турчинов анонсував запуск українських ракет

Україна найближчим часом запустить ракети, створені виключно вітчизняними підприємствами
Depo.Влада
4 березня 2016 13:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Наші вчені, конструктори та інженери забезпечили виробництво на наших українських підприємствах всіх необхідних компонентів, одержуваних раніше в кооперації з Росією, що дозволяє нам не тільки на виставках показувати ракети, а й використовувати їх в бойовому застосуванні. І в найближчий час ми плануємо вже проводити пробні пуски ракет повністю українського виробництва, створених в кооперації виключно українських підприємств", - розповів він.

Турчинов зазначив, що труднощі у відновленні ракетної галузі полягали в тому, що до 2014 року була дуже тісна кооперація з підприємствами РФ.

"У нинішніх умовах, після окупації Криму, після початку агресії на Сході, ніякої кооперації у військово-технічній галузі з Росією бути не може. Це принципово", - підкреслив Турчинов.

 "На жаль, більш детальної інформації я дати не можу, але, щоб не напружувалися наші стратегічні партнери, хочу підкреслити, що Україна зміцнює свою оборону, не порушуючи ні одного взятого на себе міжнародного зобов'язання", -  додав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада