Турчинов: Агресія Путіна не обмежиться Сирією

Рішення російської Ради Федерації щодо дозволу використовувати збройні сили за кордоном свідчить про те, що зовнішня агресія не обмежиться Україною та Сирією
Depo.Влада
30 вересня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

Він нагадав, що Росія  не вперше приймає подібне рішення, "але, як завжди, це робиться блюзнірськи, винятково як політичне прикриття для розпочатих уже злочинів". Наприклад, російська агресія в Криму розпочалась в ніч на 27 лютого із захоплення  парламенту у Сімферополі, а рішення щодо дозволу ввести війська на територію України Росія ухвалила через декілька днів після цього - 1 березня.  За словами Турчинова, те саме зараз відбувається і з сирійською операцією.

Секретар РНБО зазначив, що російські вояки та літаки ведуть війну на боці диктаторського режиму Асада вже більше місяця. "Сьогодні ж для політичного прикриття своїх дій Путін в закритому режимі протягнув це рішення через Раду Федерації", - зазначив він.

Водночас Олександр Турчинов звернув увагу на те, що цей документ приховується. "Він приймався в закритому режимі і його текст не опублікований. Тому можна припустити, що в ньому немає обмежень сирійською територією і небезпека може чекати на будь-яку країну", - наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, 30 вересня Рада федерації Росії дала згоду на використання російських збройних сил в Сирії.

Згодом стало відомо, що Росія завдала свого першого авіаудару в Сирії, неподалік від міста Хомс.

Більше новин читайте на Світ.depo.ua