Тука спростував чутки про свою відставку

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука спростував чутки про свою відставку та назвав подібні повідомлення у ЗМІ "нагнітанням медіа"
Depo.Влада
10 вересня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

"Я удруге зіткнувся з ситуацією, коли даєш інтерв'ю друкованим медіа, а вони можуть призвести до певних непорозумінь... Коли мова йде про друковані медіа чи електронні медіа, то достатньо просто взяти якусь певну фразу, вихопити з контексту, помістити на сторінці заголовок і потім з цього робити сенсацію... Я вчора дивився своє інтерв'ю, і якщо я не помиляюся, то взагалі інтерв'ю вийшло під іншою назвою. А вже потім електронні ЗМІ, вихопивши одну фразу з великого інтерв'ю, почали нагнітати цю обстановку. Навіть якщо я й згоден піти у відставку, я не бачу причини для такого висновку", - заявив Лою.

Нагадаємо, раніше Тука в інтерв'ю одному з видань заявив про те, що в разі провалу владою розслідування щодо розстрілу мобільної групи під Щастям, йому не складе праці звільнити крісло". Він також додав, що в розслідуванні наступні два тижні будуть вирішальними для нього.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua