Тука розкрив деталі стратегії деокупації Донбасу

Заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука не розуміє, чому стратегія деокупації Криму та Донбасу викликала такий ажіотаж у ЗМІ
Depo.Влада
30 серпня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

За його даними, на завтрішньому засіданні уряду мова буде йти лише про деокупацію Донбасу. "Чесно кажучи, я не зовсім розумію, чому моє вчорашнє повідомлення викликало такий ажіотаж, адже ми вже досить давно казали, що над цим працюємо", - сказав Тука.

При цьому він відпомився передчасно розкривати пункти стратегії деокупації, "бо ця візія має бути затверджена Кабміном". "Після цього її (стратегію, - ред.) можна презентувати. Якщо цей документ не буде затверджений урядом, то навіщо зараз навколо нього робити такий резонанс", - зазначив чиновник.

Разом з тим, він зауважив, що стратегія не має певних часових рамок. "Перший пункт будь-яких дій передбачає припинення вогню. На жаль, це залежить не лише від України. Тому казати про будь-який конкретний термін, це було б безвідповідально", - зазначив Тука.

Нагадаємо, раніше Георгій Тука анонсував презентацію стратегії деокупації українських територійчас на засіданні Кабміну 31 серпня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада