Тука пророкує "вибух" в разі розгляду "особливого статусу" Донбасу

Винесення на обговорення Верховної Ради змін до Конституції щодо "особливого статусу" Донбасу може призвести до вибуху всередині суспільства
Depo.Влада
15 червня 2016 22:44
ФОТО: depo.ua

 Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій і вимушених переселенців Георгій Тука, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сподіваюся, що нам вдасться відстояти нашу точку зору, наше бачення, але є якісь принципові речі, на які Україна ніколи не піде і це має розуміти протилежна сторона. Наприклад, якщо внести на обговорення в Верховну Раду зміни до Конституції щодо так званого особливого статусу, хоча мова йде не про особливий статус, а лише про умови місцевого самоврядування. Я переконаний, що зараз не буде необхідної кількості голосів за прийняття позитивного рішення щодо такої пропозиції. Я переконаний, що це може призвести до вибуху всередині суспільства", - зазначив він.

Напередодні спікер Ради Андрій Парубій повідомив про те, що в законопроекті про децентралізацію міститься пункт про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, який поки не може бути втілений через невиконання мінських домовленостей Росією і її маріонетками на Донбасі.

Минулого тижня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував виключити з проекту змін до Конституції щодо децентралізації пункт про "особливий статус" Донбасу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада